Адвокатський захист боржника

Ви отримали постанову суду про виплату боргу, рішення по суті або, можливо, ви не бачите виходу з боргів і вас переслідує компанія зі збору боргів? Чи подав на вас до суду банк, кредитна компанія або, можливо, організація, яка викупила ваш борг?

Чи знаєте ви, що ваш борг може бути необґрунтованим або простроченим за часом? Ви не знаєте, як ефективно скласти заперечення проти стягнення? Ви потребуєте допомоги професійного адвоката в особі юрисконсульта або захисника, але водночас не знаєте, чи можете ви дозволити собі заплатити йому?

Якщо ви відповіли "так" на будь-яке з перерахованих вище питань, не роздумуйте! Скористайтеся допомогою досвідчених юридичних консультантів та адвокатів нашої компанії.

Подайте заперечення на стягнення за допомогою професіоналів з багаторічним досвідом! Вирішіть для себе, чи потрібна вам наша допомога, доля ваших боргів залежить від вас!

Зателефонуйте нам або заповніть контактну форму нижче, і ми зробимо все можливе, щоб стягнення не набрало чинності та призвело до відмови від позову і, відповідно, до анулювання вашого боргу.

Вам необхідно буде надати скани/фотографії всіх документів, отриманих із суду.

  • ми професійно проаналізуємо вашу справу
  • зв'яжемося з вами телефоном або електронною поштою, щоб повідомити вам план дій та пов'язані з ним витрати.

Якщо ви вирішите скористатися нашою допомогою, ми підготуємо від вашого імені, зокрема, заперечення на стягнення або судове рішення, заяву про заперечення за позовом.

На стадії судового розгляду ми забезпечимо вам юридичне представництво, яке буде представляти вас протягом усього розгляду до винесення судового рішення

Замовити зворотний дзвінок

Якщо ви хочете замовити безкоштовну консультацію, просто введіть ваше ім'я, тему вашого питання та номер, а ми якомога швидше зв'яжемося з вами.

Контакти


Як з нами зв'язатися

0 800 334 924 - Безоплатно в межах України
057 744 23 63 - Юридичний відділ
057 744 23 83 - Юридичний відділ

Где нас знайти

Харків, вул. Пушкінська 57
Юридична інформація:

Товариство з обмеженою відповідальністю, Антиколекторська компанія "Закон", ТОВ АК "ЗАКОН". ЄДРПОУ:44162686

Телефон: +38 057 744 23 63, +38 057 744 23 83

Безкоштовно по Україні: 0 800 334 924

Пошта: info@zakon.kharkiv.ua


-->