...

Багато підприємців і простих громадян у нашій країні борються з боргами. Втрата контролю над масштабами проблеми нерідко призводить до серйозних проблем і закриття бізнесу. Зазвичай цього можна уникнути, якщо вчасно зробити правильні кроки.

Юридична фірма Закон – це команда фахівців, які протягом багатьох років надають комплексні юридичні послуги підприємствам. Незалежно від того, наскільки складним є становище підприємства та які дії вчинили окремі кредитори, ми завжди знаходимо рішення для найкращого захисту інтересів наших клієнтів.

Допомога підприємцям із заборгованістю включає в себе дії з цілої низки питань, у тому числі:

  • незгоду зі стягненням;
  • переговори із судовим приставом
  • переговори з кредиторами;
  • погашення боргу;
  • виконавчий лист банку;
  • реструктуризація;
  • зниження заборгованості компаній.

Час є ключовим фактором у таких ситуаціях. Чим швидше ми приступимо до роботи і проаналізуємо ситуацію підприємця або простого громадянина, який потребує полегшення боргового тягаря, тим кращих результатів ми зможемо досягти. Зв’яжіться з нами якомога швидше й отримайте ефективну підтримку.

Ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації

Ризики, що супроводжують ведення будь-якого бізнесу, неможливо усунути. Однак будь-яка проблема може бути успішно вирішена, якщо тільки ви можете розраховувати на підтримку професіоналів, що володіють відповідними знаннями та досвідом. Ми готові вжити заходів на кожному етапі стягнення боргів фізичних осіб. З нашою допомогою можливе ефективне стягнення заборгованості, а участь у досудовому розгляді призведе до врегулювання, оптимального для інтересів компанії.

Ми ретельно проаналізуємо кожну пропозицію щодо врегулювання та знайдемо всі слабкі місця, підготувавши найкращі рішення. Ми подамо ефективне заперечення проти наказу про виплату в рамках судового розгляду за платіжним дорученням і, представляючи наших клієнтів у суді, протидіятимемо діям кредиторів. Ми проаналізуємо дії судового пристава та доб’ємося зупинення виконавчого провадження.

Ми проаналізуємо дії судового пристава та доб’ємося зупинення виконавчого провадження.

Зателефонуйте нам або заповніть контактну форму нижче, і ми зробимо все можливе, щоб провести для вас грамотну і якісну роботу. Наша компанія існує багато років на цьому ринку і має колосальний досвід.

Щоб зв’язатися з нами достатньо заповнити контактну форму нижче або зателефонувати нам по телефону, вам не потрібно звертатись до кредит капітал антиколектори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *