Банкрутство фізичних осіб в Україні

Адвокати юридичної фірми "Закон" мають багаторічний досвід ведення справ у сфері банкрутства фізичних та юридичних осіб в Україні. Наша фірма веде справи проти банків та інших фінансових установ у зв'язку зі спорами, що виникають при наданні фінансових послуг.

Справи такого роду в силу своєї специфіки, в тому числі, найчастіше, значної вартості заявлених вимог, вимагають від юриста спеціальних знань. Наші юристи складають позови до банків, виступають посередниками у спорах з банками, ведуть переговори, як від імені підприємців, так і від імені фізичних осіб (споживачів). Якщо вам потрібна допомога в суперечці з банком або фінансовою установою, звертайтеся до юридичної фірми Закон електронною поштою або телефоном.

У тому числі ми займаємося питаннями, пов'язаними з:

 • представництво в судових розглядах,
 • кредитні угоди
 • представництво в судових процесах
 • кредитні договори
 • банкрутство фізичних осіб
 • реструктуризація боргу (переговори з банком)
 • юридична допомога в процедурах банкрутства та реструктуризації
 • консультації щодо стягнення складних боргів
 • застосування неправомірних застережень у договорах зі споживачами
 • перевірка правових форм забезпечення кредитних договорів з точки зору їх правильного встановлення
 • відповідальність фінансових установ (ведення справ проти банків, наприклад, подання позовів про стягнення коштів, знятих з банківського рахунку)
 • відповідальність фінансових установ (ведення справ проти банків, наприклад, пред'явлення позовів про повернення коштів, знятих з рахунку в результаті несанкціонованої платіжної операції, через низький рівень страхування кредитних вкладів)
 • банківські правопорушення
 • судове представництво

Наш досвід у сфері банкрутства фізичних та юридичних осіб

Протягом багатьох років наша фірма спеціалізується на банківському праві. Юристи компанії Закон мають великий досвід у загальному веденні угод, що здійснюються в банківській практиці, включаючи інвестиційне фінансування, встановлення забезпечення дебіторської заборгованості, реструктуризацію боргів, питання повернення боргів - стягнення боргів. Ми усвідомлюємо складність і специфіку банківських договорів і процедур. Договори, укладені з банком, можуть містити юридично дефектні положення (наприклад, так звані зловживаючі застереження).

Позови до банків, що почастішали, у Києві та Україні

У Києві та Україні клієнти все частіше вдаються до використання захисту своїх прав проти банківських установ. Позов проти банку найчастіше подають особи, які мають кредит в іноземній валюті або іпотечний кредит, у договорі якого є заборонені положення, які грубо порушують добробут клієнта, наприклад, щодо валоризації або зміни відсоткових ставок.

Кожен кредит має бути прозорим для споживача. Це означає, що якщо у вас є будь-які сумніви з приводу вашого кредиту - умови погашення вам не зрозумілі, сума внеску збільшилася або процентна ставка зросла - варто звернутися до адвоката, який скаже вам, чи законна укладена вами кредитна угода.

Інші випадки, коли необхідно подати позов проти банку

Позов проти банку також подають жителі Києва та України, коли відбуваються несанкціоновані транзакції - це особливо часто трапляється, коли картку викрадено і відбуваються безконтактні транзакції. Якщо у вас є будь-які сумніви щодо фінансових питань, пов'язаних з кредитами або угодами - зв'яжіться з нами та отримайте професійну юридичну консультацію.

Замовити зворотний дзвінок

Якщо ви хочете замовити безкоштовну консультацію, просто введіть ваше ім'я, тему вашого питання та номер, а ми якомога швидше зв'яжемося з вами.

Контакти


Як з нами зв'язатися

0 800 334 924 - Безоплатно в межах України
057 744 23 63 - Юридичний відділ
057 744 23 83 - Юридичний відділ

Где нас знайти

Харків, вул. Пушкінська 57
Юридична інформація:

Товариство з обмеженою відповідальністю, Антиколекторська компанія "Закон", ТОВ АК "ЗАКОН". ЄДРПОУ:44162686

Телефон: +38 057 744 23 63, +38 057 744 23 83

Безкоштовно по Україні: 0 800 334 924

Пошта: info@zakon.kharkiv.ua


-->