...

Адвокатський захист, адвокатське об'єднання Закон

Незважаючи на те, що професія юриста добре відома, важливо нагадати про найбільші переваги того, щоб довірити важливі питання свого особистого або професійного життя саме в руки професійного юриста.

Юрист – це професія, що користується суспільною довірою. Своєю чергою, особливістю професії суспільної довіри є обов’язок зберігати в таємниці інформацію, отриману адвокатом під час надання юридичної допомоги.

Суть професійної таємниці полягає в тому, щоб створити нитку довіри між професійним адвокатом і його або її клієнтом. Це відрізняє адвоката від осіб, які надають правничу допомогу і не мають професійного звання адвоката або юрисконсульта.

Крім того, адвокат, який надає професійний юридичний захист, зобов’язаний пройти тривалу підготовку перед отриманням професійного звання, щоб забезпечити найвищий рівень знань і досвіду по суті, що гарантує сторонам максимальну увагу до їхніх інтересів.

Кожен юрист в Україні також зобов’язаний надавати юридичну допомогу за посадою. Ця допомога надається особам, залученим до судових процесів, які не можуть дозволити собі оплатити послуги адвоката без шкоди для необхідних засобів для існування для себе та своєї сім’ї.

Функція співпраці в захисті прав і свобод громадян дуже важлива для адвокатури, що відображено в присязі, яку виголошує кожен адвокат перед початком своєї професійної діяльності.

Якщо ви вирішили скористатися послугами конкретної людини або компанії, ви можете перевірити, чи входять юристи цієї компанії до списку професійних адвокатів, які гарантують найвищий рівень послуг і конфіденційність будь-якої інформації, яку вони дізнаються в ході надання юридичної допомоги.

Що вигідно відрізняє нас від інших юристів в Україні?

Наша перевага перед іншими юридичними фірмами полягає в нашому підході до клієнта та його справи.

Відносини, які складаються між юристом і клієнтом, повинні бути побудовані на взаємній довірі. Прагнучи цього, ми прислухаємося до наших клієнтів і не залишаємо їх наодинці з юридичними проблемами, що виникли.

Ми забезпечуємо їм прямий і постійний контакт з нашими юристами. Адвокати нашої юридичної фірми підходять до кожної дорученої нам справи з повною віддачею, співчуттям і ретельністю.

Для нас не існує тривіальних або безнадійних справ. Пов’язані абсолютним зобов’язанням збереження адвокатської таємниці, ми забезпечуємо повну конфіденційність. Ми поважаємо час наших клієнтів.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наблизити їх до правової ситуації, в якій вони опинилися, пояснюючи зрозумілою їм мовою часто складні інститути і правові механізми.

Ми оптимізуємо обсяг нашої пропозиції відповідно до індивідуальних потреб наших клієнтів і радимо їм рішення, які не спричинять зайвих витрат.

Щоб задовольнити потреби наших клієнтів, ми обираємо найбільш зручну для них форму спілкування. Ми чуйно реагуємо на їхні запити. Ми робимо наголос на прозорість і надійність співпраці, зокрема й у фінансовому плані.

У яких галузях права працює наша юридична фірма?

Основною галуззю практики юридичної фірми є юридичний захист боржників, цивільні справи, до яких відносяться, наприклад, справи про оплату, сімейні та опікунські справи (такі як розлучення, роздільне проживання, батьківські права, контакт з дітьми, встановлення або заперечення батьківства) або спадкові справи.

Юристи компанії Закон також мають досвід у вирішенні комерційних питань. Ми пропонуємо юридичні послуги бізнес-клієнтам, починаючи з допомоги на етапі створення бізнесу і закінчуючи поточними консультаціями з питань повсякденної діяльності компанії.

Наші юристи також надають допомогу у кримінальних справах, як на досудовій стадії, так і в суді. Практика нашої юридичної фірми також включає юридичне консультування і представництво на стадії виконавчого провадження, зокрема й у випадках електронного нагляду, відстрочки виконання вироку або перерви у відбуванні покарання.

Чому саме ми?

Коли мова заходить про вибір юридичної фірми для надання послуги виникає бажання визначити ті критерії, які виділяють її від інших юристів.

За результатами своєї діяльності за останні роки ми сформулювали такі відмінні риси нашої юридичної компанії, які позволяют нам надавати юридичний захист найвищого гатунку.

Досвід

Наші юристи мають достатній досвід роботи. Щодня ми працюємо над абсолютно різними завданнями, які стосуються різних юридичних практик.

Безперервність надання послуг

Ми не ходимо у відпустку, не хворіємо і не звільняємося. Навіть якщо один зі співробітників виявився тимчасово недоступним, йому на зміну прийде не менш кваліфікований фахівець, паузи під час роботи не будє.

Швидкість роботи

У ваших і наших інтересах зробити роботу швидко і якісно. Нам нема чого тягнути час, наша мета - задоволений клієнт. Для цього ми докладаємо максимум зусиль.

Конфіденційність

Ми надаємо гарантію, що вся конфіденційна інформація про вас і вашу фірму буде використана тільки у ваших цілях і ніколи не вийде за межі нашої компанії. Ми дорожимо своєю репутацією.

Що ви отримуєте, користуючись нашими послугами?

  • Ви отримаєте професійну юридичну допомогу
  • Ми представляємо Вас в суді, ми присутні на судових засіданнях – ми подбаємо про Ваші інтереси!
  • Ми готуємо всі позовні заяви, а також апеляційні та касаційні скарги на рішення судів першої інстанції та представляємо інтереси клієнтів в апеляційному провадженні
  • Ми залишаємося на постійному зв’язку з Вами телефоном та електронною поштою
  • Ви можете зателефонувати нам у будь-який час, коли вам потрібно поговорити. Ми розуміємо, що фінансові питання є важливими для Вас
  • Ви матимете доступ до своїх справ, їх статусу та будь-яких листів та інформації щодо них 24/7.

Часті запитання

Як виглядає ваша допомога?

Ми віддані принципам прозорості та чесного підходу. Ми пропонуємо кожному клієнту скористатися консультацією, під час якої експерт детально проаналізує ситуацію. Потім ми готуємо індивідуальну стратегію позбавлення від боргів з відповідними фахівцями. Ми не беремо плату за цю частину послуги. Тільки тоді, коли клієнт отримує інформацію про те, які дії ми можемо здійснити і скільки це буде коштувати, він вирішує, чи хоче він працювати з нами чи ні. Якщо ми все ж таки будемо діяти, то наступним етапом буде підготовка всіх необхідних документів. Після того, як ми все підготували, наші юристи, консультанти з реструктуризації, вступають у гру і вживають ефективних заходів щодо списання заборгованості від імені клієнта.

Скільки часу триває списання боргу?

Тривалість всього процесу стягнення заборгованості залежить від багатьох факторів – виду послуги, складності справи, кількості фахівців, які мають брати участь у процесі, строків, встановлених судами, тощо. Ми завжди намагаємося діяти швидко та ефективно, але не завжди це залежить від наших фахівців. Своєчасна співпраця між клієнтом і нами також важлива протягом усього процесу, в тому числі і при супроводі документів. Коли мова йде про банкрутство, з нашого досвіду, час від подачі заяви до оголошення судового рішення може становити від двох днів, до кількох місяців. 

Як я можу звернутися до вас за допомогою?

Найшвидший спосіб зв’язатися з нами – через форму на нашій сторінці справа, або в сторінці контакти. Ми прагнемо передзвонити Вам якнайшвидше, щоб обговорити ситуацію, що склалася. Ви також можете звернутися до нас за телефоном гарячої лінії 0 800 334 924, і фахівець надасть Вам всю необхідну інформацію.

    Безкоштовна консультація


    Наші сертифікати