...
О нас

Антиколекторська компанія Закон

Компанія ЗАКОН – це сервіс, завдяки якому українці починають життя без кредитів та боргів, саме з нашою допомогою Ви можете вирішити проблему тут та зараз.

Наше завдання – надати допомогу кожній людині, яка зателефонувала на консультацію, навіть якщо вона не є нашим клієнтом. Ми не першими почали надавати допомогу у вирішенні проблеми кредитів, але ми були і залишаємося кращими!

Для того, щоб подолати цю систему, нам потрібні були люди, готові проти неї боротися. І протягом останніх трьох років я створював команду, яка може юридично грамотно поставити будь-яке мфо на місце. До моєї команди входять адвокати з 15-ти річним стажем, понад п'ять юристів.

Ми створили 3 антиколекторські відділи, які змогли досягти максимальних результатів у сфері переговорів із колекторами! І завдяки нашим Антиколекторським відділам, ми змогли знизити тиск на клієнтів та їхнє оточення на 85%, Ми створюємо стресові ситуації для колекторів і таким чином відбираємо у них бажання, здійснювати дзвінки вам та вашому оточенню.

CEO компанії Станіслав Миколайович

Про нас в цифрах

Наші досягнення

Компанія "Закон" робить, поки інші тільки обіцяють

6543234 +
Ми зберегли грошей клієнтів
12458 +
Дзвінків прийнято від колекторів
4578 +
Годин не витрачено на марні розмови
1505 +
Людин оцінили наші послуги
Наша команда

ЗНАЙОМТЕСЯ З НАШОЮ КОМАНДОЮ

ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ

АДВОКАТ, ПОМІЧНИК АРБІТРАЖНОГО КЕРУЮЧЕГО
Євген Кучертаков

Мене звуть Євген Кучертаков, я набрався кредитів і вже не знав, що мені робити. Звернувшись до компанії "Закон" я забув про свої проблеми!

Надія Максимівна

Коли почали дзвонити моїм родичам, я вирішила звернутися за допомогою до компанії "Закон" через деякий час мої проблеми були залагоджені!

Руслан Жанталієнко

Заплативши близько 200 000 гривень колекторам я дізнався, що міг не платити стільки грошей. Тому звернувшись до компанії "Закон", я повернув свої гроші.